JM-TRONIK / O firmie / Media o nas

Media o nas

Kompania Węglowa

W grudniu 2015 roku oddano do ruchu w kopalni „Ziemowit” nowoczesną i prawdopodobnie największą rozdzielnię 6 kV, jaka została dotychczas zabudowana w wyrobisku podziemnym w polskich kopalniach.

Czytaj więcej

Kurier Wawerski

Historia JM-TRONIK rozpoczęła się ponad 30 lat temu w Warszawie, kiedy to w 1981r. w odpowiedzi na potrzeby rynkowe swoją działalność rozpoczął Zakład Wytwórczy Przekaźników i Łączników Energetycznych.

Czytaj więcej

Spektrum

Misją JM-TRONIK jest jak najlepiej rozumieć i zaspokajać potrzeby Klientów. Firma realizuje ją dzięki dopasowanym rozwiązaniom i kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, jakie posiada w branży elektroenergetycznej.

Czytaj więcej

ElektroInfo

Firma JM-TRONIK produkuje szereg urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej, różniących się złożonością i realizowanymi funkcjami.

Czytaj więcej

ElektroInfo

Nowy sterownik polowy megaMUZ-smart to połączenie panelu operatorskiego z kolorowym ekranem dotykowym, o dużej przekątnej, oraz jednostki centralnej, której zmodyfikowana funkcjonalność wywodzi się z dobrze znanej na rynkulinii sterowników polowych megaMUZ-2.

Czytaj więcej