JM-TRONIK / Oferta / Aparatura zabezpieczeniowa / Automatyka zabezpieczeniowa SN
Rozwiń wszystkie Zwiń wszystkie

Automatyka zabezpieczeniowa SN

ZwińRozwiń

multiMUZ-2 - cyfrowy zespół zabezpieczeń

Zbuduj zapytanie

multiMUZ-2 jest wielofunkcyjnym cyfrowym zespołem zabezpieczeń integrującym funkcje zabezpieczeniowe, pomiarowe, sterowania i komunikacji oraz logiki programowalnej, przeznaczonym do stosowania w polach rozdzielczych SN, jak również do ochrony pojedynczych urządzeń, np. silników, transformatorów, baterii kondensatorów, itp.

Karta Katalogowa Oprogramowanie
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

ecoMUZ-2 - zabezpieczenie cyfrowe

Zbuduj zapytanie

ecoMUZ-2 jest wielofunkcyjnym cyfrowym zabezpieczeniem integrującym funkcje zabezpieczeniowe, pomiarowe, zdalnego sterowania, komunikacji oraz logiki programowalnej, przeznaczonym do stosowania w polach rozdzielczych SN, jak również do ochrony pojedynczych urządzeń np. silników, transformatorów, linii, itp.

Przekaźnik mierzy wszystkie wielkości związane z posiadanymi funkcjami zabezpieczeniowymi. Mierzone wielkości powiązane są z zabezpieczeniami oraz układami automatyki, co pozwala na kompleksowe zabezpieczenie pola rozdzielczego eliminując awarie oraz błędy obsługi.

Przekaźnik komunikuje się z komputerem PC poprzez port RS-232 lub RS-485. ecoMUZ-2 może również współpracować z systemem MUZnet zapewniającym pełną diagnostykę, analitykę i sterowanie stacjami rozdzielczymi poprzez łącze RS-485 lub sieć światłowodową. ecoMUZ-2 posiada szereg wejść i wyjść dwustanowych.

Karta Katalogowa Oprogramowanie
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

ecoMUZ-2G - cyfrowe zabezpieczenie autonomiczne

Zbuduj zapytanie

Autonomiczny zespół zabezpieczeń ecoMUZ-2G przeznaczony jest do ochrony przed skutkami zwarć międzyfazowych, doziemnych i przeciążeń w sieciach średniego napięcia.

Cechy funkcjonalne urządzenia pozwalają na jego zastosowanie do zabezpieczeń linii napowietrznych i kablowych, transformatorów i silników. Zespół zabezpieczeń ecoMUZ-2G może być stosowany zarówno jako zabezpieczenie podstawowe jak i rezerwowe.

Wyróżniającą cechą urządzenia jest niezawodna praca w warunkach stacyjnych, gdzie nie ma gwarantowanego napięcia pomocniczego. W przypadku braku lub zaniku napięcia pomocniczego zespół ecoMUZ-2G zasilany jest energią pobieraną z obwodów pomiarowych przekładników prądowych.

Karta Katalogowa DTR Oprogramowanie
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij