JM-TRONIK / Aktualności - branża energetyczna

Aktualności

Nasz nowy katalog

Nasza historia rozpoczęła sie 37 lat temu. To był czas pełen dynamicznych przemian społecznych, gospodarczych i kulturowych. 

Czytaj więcej

Targi ENERGETAB 2018 - dziękujemy!

Po miesiącach cięźkiej pracy ciężko uwierzyć w to, że kolejne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018 są już za nami. 

Czytaj więcej

Czy farmy wiatrowe na morzu zmienią oblicze polskiej energetyki?

Wiatr to jedno z najpopularniejszych źródeł energii odnawialnej na świecie. Liderem w jego wykorzystaniu są  Niemcy - w niektórych landach w ten sposób pokrywa się niemal połowę zapotrzebowania na energię elektryczną. A jak sytuacja wygląda w Polsce?

Czytaj więcej

Jak wygląda Generalna Realizacja Inwestycji w JM-TRONIK?

Czy wiecie, że od ponad 10 lat oferujemy naszym Klientom usługę Generalnej Realizacji Inwestycji? Dla nich to gwarancja najwyższej jakości. Dla nas zdobywanie cennego doświadczenia i możliwość wykazania się jako solidny i niezawodny partner. Jak na razie w pełni nam się to udaje.

Czytaj więcej

Sterowniki pola SN - poznaj ich właściwości

Zbliżające się Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018 to idealna okazja, aby przybliżyć główne urządzenia z naszej oferty. 

Czytaj więcej

Przygotowania do ENERGETAB czas start!

Kiedy inni myślą o letnim odpoczynku nasze myśli w JM-TRONIK koncentrują się wokół jednego - Targów Energetab.

 

Czytaj więcej

Co nowego w energii odnawialnej?

Węgiel. Podstawa polskiej energetyki, która tylko w 2013 r. pozwoliła na wytworzenie aż 84% energii elektrycznej. Coraz rzadziej mówi się jednak o nim w kontekście czarnego złota, polskiej dumy i tradycji...

Czytaj więcej