JM-TRONIK / Aktualności - branża energetyczna

Aktualności

Zapraszamy na Targi ENEREGETICS 2018!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. Oczywiście, w Lublinie nie zabraknie również reprezentacji JM-TRONIK.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzeń towarzyszących - zapowiadają się trzy dni przepełnione szkoleniami, konferencjami i seminariami

Czytaj więcej

Nasz nowy katalog

Nasza historia rozpoczęła sie 37 lat temu. To był czas pełen dynamicznych przemian społecznych, gospodarczych i kulturowych. 

Czytaj więcej

Targi ENERGETAB 2018 - dziękujemy!

Po miesiącach cięźkiej pracy ciężko uwierzyć w to, że kolejne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018 są już za nami. 

Czytaj więcej

Czy farmy wiatrowe na morzu zmienią oblicze polskiej energetyki?

Wiatr to jedno z najpopularniejszych źródeł energii odnawialnej na świecie. Liderem w jego wykorzystaniu są  Niemcy - w niektórych landach w ten sposób pokrywa się niemal połowę zapotrzebowania na energię elektryczną. A jak sytuacja wygląda w Polsce?

Czytaj więcej

Jak wygląda Generalna Realizacja Inwestycji w JM-TRONIK?

Czy wiecie, że od ponad 10 lat oferujemy naszym Klientom usługę Generalnej Realizacji Inwestycji? Dla nich to gwarancja najwyższej jakości. Dla nas zdobywanie cennego doświadczenia i możliwość wykazania się jako solidny i niezawodny partner. Jak na razie w pełni nam się to udaje.

Czytaj więcej

Sterowniki pola SN - poznaj ich właściwości

Zbliżające się Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018 to idealna okazja, aby przybliżyć główne urządzenia z naszej oferty. 

Czytaj więcej