JM-TRONIK / Aktualności - branża energetyczna

Aktualności

Energetyka w zgodzie z ekologią

Ekologia obecna jest w każdej dziedzinie naszego życia. W domu, w pracy, w czasie relaksu. Jest również bardzo ważną częścią działalności JM-TRONIK.

Czytaj więcej

Firma, która jest jedną rodziną

Wieloletnia tradycja naszej firmy to nie tylko gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o jakość dla naszych klientów. To również wartość, którą każdego dnia dajemy naszym pracownikom, dbając o to, aby w JM-TRONIK czuli się jak najlepiej. Aby czuli się tu jak w domu.

Czytaj więcej

Badania i rozwój w JM-TRONIK

Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, tak by mogły być wykorzystane w codzienności naszych klientów. Przyczyniają się do tego ciągłe badania i nieustanny rozwój.

Czytaj więcej

Zasilamy innowacje energią!

Dzięki inteligentnym i nowoczesnym urządzeniom ludzie na całym świecie mogą bezpiecznie korzystać z osiągnięć technologicznych współczesnej cywilizacji.  W JM-TRONIK przyczyniamy się do tego oferując kompleksowe i efektywne rozwiązania największym firmom w Polsce.

Czytaj więcej

Zacznij pracę w firmie z ENERGIĄ!

Siłą JM-TRONIK są ludzie. Bez nich nie udałoby się stworzyć firmy, która nie boi się wyzwań, chce sięgać dalej i ciąglę się rozwijać. Pracownicy są energią, która nas napędza!

Czytaj więcej

Podsumowanie ENERGETICS 2017

Tak było w czasie Targów Energetycznych Energetics w Lublinie. Dziękujemy, że byliście z nami! ...

Czytaj więcej

PODSUMOWANIE WYDARZEŃ BRANŻOWYCH 2017

Okres od września do listopada to bardzo intensywny czas dla branży elektroenergetycznej – również dla nas ...

Czytaj więcej