JM-TRONIK / Oferta / Wskaźniki napięcia, uziemniki i przekaźniki sygnalizacyjne
Rozwiń wszystkie Zwiń wszystkie

Pozostałe produkty i usługi

ZwińRozwiń

UJM - uziemnik

Zbuduj zapytanie

Uziemnik typu UJM to uziemnik trójfazowy, szybki przeznaczony do pracy w warunkach wnętrzowych, w rozdzielnicach pracujących w sieciach o napięciach znamionowych do 17,5kV. Może być stosowany zarówno w rozdzielnicach nowych jak i w rozdzielnicach modernizowanych. Napędy uziemników zostały tak zaprojektowane, aby prędkość zamykania noży uziemnika (zarówno z przy zamykaniu ręcznym, jak i silnikowym) była niezależna od siły przyłożonej do ich napędu.

Karta Katalogowa
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

EWN - wskaźnik napięcia

Zbuduj zapytanie

Wskaźnik napięcia EWN jest urządzeniem stacjonarnym przeznaczonym do ciągłej kontroli napięcia na szynach zbiorczych rozdzielnicy, bądź danego pola rozdzielczego.

Zastosowanie wskaźnika napięcia pozwala zwiększyć bezpieczeństwo obsługi rozdzielnicy oraz ułatwia jej eksploatację.

Na płycie wskaźnika EWN znajdują się gniazda probiercze zapewniające możliwość podłączenia przenośnego wskaźnika napięcia, bądź innego urządzenia np. wykorzystywanego do uzgadniania kolejności faz.

Karta Katalogowa
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

EBU-W - elektroniczna blokada uziemnika

Zbuduj zapytanie

Elektroniczna blokada uziemnika EBU służy do blokowania zamknięcia uziemnika w polu rozdzielczym lub stacji transformatorowej SN z telemechaniki lub sterownika polowego w przypadku obecności napięcia.

Współpracuje z izolatorami reaktancyjnymi i rezystancyjnymi. Dzięki zastosowaniu EBU wyeliminowane zostają pomyłkowe załączenia uziemnika, a więc eliminujemy wystąpienie łuku elektrycznego groźnego dla ludzi i urządzeń.

EBU może być stosowane z dowolnym typem zabezpieczeń i sterowników SN.

Styki wyjściowe EBU są otwarte w przypadku braku napięcia zasilającego Up lub pojawienia się napięcia na szynie którejkolwiek z faz lub wewnętrznym uszkodzeniu EBU.

Karta Katalogowa
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

RS-88 - przekaźnik sygnalizacyjny

Zbuduj zapytanie

Przekaźnik sygnalizacyjny typu RS-88 służy do sygnalizowania zakłóceń w urządzeniach rozdzielczych.

Sygnalizacja realizowana jest wskaźnikiem optycznym, widocznym przez cały czas trwania zakłócenia.

Informacja o zakłóceniu zachowana jest do momentu ręcznego odblokowania /skasowania/ przekaźnika i usunięciu przyczyn tego zakłócenia.

Przekaźnik może być stosowany w miejsce przekaźników RA-70 oraz RUS. W przypadku stosowania przekaźnika RS-88 w miejsce przekaźnika RUS należy dodatkowo zakupić rozetę maskującą, która pozwala na instalację RS-88 w miejsce RUS bez jakichkolwiek przeróbek.

Karta Katalogowa
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij
ZwińRozwiń

CTS - przekładnik prądowy

Zbuduj zapytanie

Przekładniki prądowe 6-17.5kV 100-1200:5A CT, CTS przeznaczone są do współpracy z zespołami zabezpieczeń, rejestratorami zakłóceń oraz licznikami energii elektrycznej (również w celach rozliczeniowych).

Przekładnik montowany jest bezpośrednio na żyłach kabla lub szynach prądowych w rozdzielniach średnich napięć.

Zadaniem przekładnika typu CT, CTS jest dostarczenie informacji o parametrach prądu występującego w obwodach elektrycznych wchodzących w skład kontrolowanego systemu energetycznego.

Przekładniki wykonywane są na najwyższe napięcie dopuszczalne 17.5kV i prądy pierwotne do 1200A.

Przekładniki CT, CTS przystosowane są do pracy w urządzeniach wnętrzowych w warunkach klimatów: umiarkowanego, tropikalnego i morskiego.

Karta Katalogowa Oprogramowanie
Dodano do zapytania
Dodaj do zapytania Wyślij